Helmes AS uuendas oma Microsofti partneri staatust, omandades neli kuld- ja kolm hõbekompetentsi

Mart Lehtmets

Mart Lehtmets

Microsoft Licensing Solutions Partner
mart.lehtmets@helmes.com
+372 56 26 6135

Üks Eesti suurimaid tarkvaraarendajaid ning Microsofti litsentside müügi partnereid Helmes AS on taas kord ära teeninud mitu uut kompetentsi, pälvides nii tunnustust oma pühendumise ja soovi eest pakkuda kõrgeima kvaliteediga lahendusi.

Kuna Helmeses töötavad sertifitseeritud spetsialistid ning on olnud mitu edukat kliendiprojetki, on Helmes uuendanud oma Microsofti kompetentse seitsmes kategoorias. Nendest neli on kuldkompetentsid, mis on Microsofti kõrgeim tunnustus partneritele. Kuldkompetentse on saavutanud ainult 1% Microsofti partneritest üle maailma.

Helmes AS on olnud Microsofti partner rohkem kui 18 aastat. Microsofti äri põhineb suuresti koostööl partneritega. Selleks on Microsoft loonud partnerite võrgustiku ja 19 kompetentsikategooriat. Kompetentsid tuleb välja teenida.

Microsofti kompetentsid näitavad, milline tehnoloogiline võimekus partneritel on. Need aitavad klientidel lihtsasti ja kiiresti välja otsida kvalifitseeritud lahenduste pakkuja, kellel on kindlas valdkonnas teadmised olemas.

Helmes AS-i jaoks on sertifikaadid ning kompetentsid enamat kui lihtsalt logo – see on märk, mis näitab, et soovitakse pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga lahendusi tagamaks, et nende äri on tulevikuks valmis.

Tarkvaraarendus

Gold Application Development

Rakenduspõhises majanduses loovad klientidele väärtust partnerid, kes pakuvad suurepäraseid tarkvaralahendusi. Nad aitavad klientidel läbida digitaalset transformatsioon. Kasutades Microsofti tehnoloogiaid, arendavad nad tarbijatele või ettevõtetele veebi- või mobiilirakendusi või aitavad kaasa olemasolevate rakenduste moderniseerimisele ja panevad need Azure pilve keskkonda. Helmes on selles vallas teinud edukalt koostööd mitme globaalse ettevõttega. Võtke meiega ühendust!

Pilve platvorm

Silver Cloud Platform

IDC prognoosib, et ülemaailmsed IT-pilveteenuste tulud (st SaaS, PaaS ja IaaS) jõuavad käibelt 141.2 miljardi USA dollarini aastal 2019, kasvutempo on 19.4-protsendiline, mis on peaaegu 6 korda kõrgem kui kogu IT kulutuste osamäär. SaaS moodustab endiselt suurema osa kulutustest, kuid PaaS ja IaaS peaks ennustuste kohaselt kasvama rohkem kui kaks korda SaaSi tasemest kõrgemale järgmise viie aasta jooksul.

Pilve platvormi kompetentsiga saame aidata klientidel oma infrastruktuuri moderniseerida, rakendusi ja andmeid pilvesse migreerida ning luua analüütilisi lahendusi pilve platvormile. Samuti saame pakkuda teenuseid ja ehitada tooteid, kasutades SaaS ja PaaS lahendusi, mis on kättesaadavad Azure’i Markerplace’is. Kõigele lisaks saame aidata ettevõttel majutada ja hallata teenuseid.

Andmete haldus ja analüütika

Gold Data Platform

Investeeringud andmeplatvormidesse, eriti suurandmete infrastruktuuris, kasvavad jätkuvalt seoses sellega, et aina enam võetakse kasutusele IoT. IDC andmetel kasvab suurandmete ja ärianalüütika turg 2020. aastaks 203 miljardi USA dollarini, kahekordistades 2015. aasta 112 miljardit. Rohkem kui 86 % Fortune 500 ettevõtetest on Microsofti pilves, mis pakub ettevõtetele täielikult integreeritud lahendusi, ükskõik kas andmed asuvad lokaalselt, hübriidina või täielikult pilves.

Andmete platvormi kompetents näitab, et oleme spetsialistid SQL andmebaaside ja suurandmete lokaalsete või hübriidkeskkondade alal. Me oskame anda klientidele nõu nende ärivajaduste kohta ning luua sobiva arhitektuuri, mille põhjal arendada välja lahendus, mida hiljem hallata. Kasutame selleks võimast, turvalist ning tööstusharus tunnustatud suurandmete ja analüütika platvormi, mida pakub Microsoft. See platvorm sisaldab operatiivsete andmebaaside haldamist, andmete ladustamist ja ühte kõige kiiremat mälutehnoloogiat: Redis Cache. Meie abiga saate luua lisandväärtust, tehes andmepõhiseid otsuseid, mis lähtuvad andmeplatvormile salvestatud andmetest.

Mobiilsus

Windows and Devices

Windows 10, mis on kõige turvalisem Microsofti operatsioonisüsteem, on soojalt vastu võtnud nii väiksed kui ka suured organisatsioonid ning see on varsti ületamas miljardi kasutaja piiri. Turvalise tooteettevõtte üheks nurgakiviks on Windows 10, mis on võtmeteguriks, et tulla toime turvalisusega seotud riskidega.

Windowsi ja seadmete kompetentsiga aitame klientidel kasu saada Windows 10 täiustatud turvanõuetest.

Produktiivsus

Gold Cloud Productivity

Office 365 on praegu kõige turvalisem pilve töökohalahendus, millel on turu kõige täiuslikum kogum tööriistu. Üle 100 miljoni kuupõhise aktiivse ärikasutajaga Office 365 tehnoloogia hõlmab kõiki produktiivsuse kategooriaid, kaasa arvatud autoriseerimine, kirjavahetus, integreeritud meeskonnatöö, sotsiaalsus, saidi- ja sisuhaldus, vestlus, kohtumised ja analüütika.

Pilve produktiivsuse kompetentsiga saame näidata oma tehnilist suutlikkust pakkuda Office 365 lahendusi ühes või mitmes produktiivsuse kategooria valdkonnas.

Silver Small and Midmarket Cloud Solutions

Väike- ja keskmise suurusega ettevõtted (VKE) muutuvad iga päev üha enam digitaliseerituks, sest soovivad paremini teenindada oma kliente ja vähendada kulusid. VKE-d otsivad usaldusväärseid nõustajaid, kes aitavad neid pilve liikuda.

VKE pilvelahenduste kompetentsiga saame aidata VKE kliente eduka pilve liikumise strateegia väljatöötamisel ning elluviimisel.

Silver Collaboration and Content

SharePoint annab üksikisikutele ja meeskondadele võimaluse Office 365 integreerimise abil vaadata ja jagada ükskõik millisest seadmest, kohapeal või pilvest sisu ning teha koostööd. Enam kui 200 000 organisatsiooni kasutavad tänapäeval SharePointi. SharePointi arendavad rohkem kui 1 miljon arendajat. Need kaks fakti moodustavad 10 miljoni USA dollari suuruse lahenduste ökosüsteemi.

Koostöö ja sisu kompetentsiga saame aidata teil võtta kasutusele SharePointi lahendusi.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn